Centrum Nowe Bielawy to jeden z najbardziej rozpoznawalnych obiektów handlowych w Toruniu.

Centrum powstało w 2002 roku, jako jedno z pierwszych w mieście. Dziś jego powierzchnia obejmuje 25 tys. m kw. GLA, a ofertę wypełnia 70 sklepów, restauracji i punktów usługowych. Wśród najważniejszych najemców znaleźć można tu m.in. Carrefour, Jysk, RTV Euro AGD, Douglas, Rossmann, Pepco, Home&You, KFC i CCC. Zmotoryzowani klienci mają w centrum do dyspozycji ponad 1250 bezpłatnych miejsc parkingowych.

Obiekt nieustannie się rozwija. W 2018 roku Centrum Nowe Bielawy przeszło znaczną modernizację, w efekcie, której przebudowano strefę restauracyjną, wymieniono posadzkę na pasażu handlowym, a także ustawiono komfortowe strefy chillout’u. Dla dzieci stworzono natomiast wewnętrzny plac zabaw. Z myślą o Klientach w centrum handlowym regularnie organizowane są wydarzenia dla całych rodzin.

Pod koniec listopada ubiegłego roku zadebiutował pierwszy z dwóch zaplanowanych przez inwestora parków handlowych, w którym swoje sklepy ulokowały   3 marki – NEONET, TEDi i Komfort. Teraz w decydującą fazę wchodzi budowa bliźniaczej inwestycji.

Ta również powstaje w sąsiedztwie Nowych Bielaw i razem z niedawno otwartym retail parkiem, docelowo tworzyć będzie kompleks handlowy. O zaawansowaniu prac świadczy fakt, że widoczna jest już bryła jednokondygnacyjnego budynku, do którego niebawem wprowadzi się 3 nowych najemców, w tym m.in. Sinsay i Maxi Zoo.

0m2
powierzchni
0
najemców
0
miejsc parkingowych

KONTAKT W SPRAWIE NAJMU

Karolina Nitowska

Leasing Director
+48 882 014 547
[email protected]

Dział Leasingu Newbridge Poland Sp. z o.o.
ul. Rondo ONZ 1, 00-124 Warszawa
tel: 882 350 963
[email protected]