Greenman Poland, asset manager i deweloper w sektorze nieruchomości handlowych, znany wcześniej jako Newbridge Poland, ma przyjemność poinformować, że po przejęciu firmy przez Greenman Group na stanowisko CEO zostaje powołana Barbara Wojdełko.

Pełniąc tę funkcję, Barbara Wojdełko będzie odpowiedzialna za zarządzanie 15-osobowym zespołem Greenman Poland z siedzibą w Warszawie. Nowa CEO pokieruje zespołem, korzystając z jego rozległego doświadczenia w sektorze nieruchomości handlowych, w okresie dalszej ekspansji Greenman Poland w Polsce i całej Europie Środkowo-Wschodniej. Będzie raportować do Johnniego Wilkinsona, CEO Greenman Group.

Barbara Wojdełko w Greenman Poland poprowadzi również inicjatywy społeczne i dotyczące zrównoważonego rozwoju zgodnie ze strategią ESG i planem zerowej emisji netto Greenman Group. Cały zespół będzie nadal dbał o to, aby działalność firmy odbywała się z korzyścią dla potrzeb społeczności lokalnych w otoczeniu aktywów handlowych Greenman Poland.

Przed objęciem stanowiska CEO w Greenman Poland Barbara Wojdełko była partnerem zarządzającym Newbridge Poland Sp. z.o.o. i od 2015 roku nadzorowała finanse, operacje i akwizycje firmy. Ma ponad dziesięcioletnie doświadczenie w branży nieruchomości, wcześniej pracując jako analityk dla dewelopera obiektów magazynowych działającego w regionie CEE. Jest absolwentką studiów magisterskich na kierunku finanse przedsiębiorstw w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie oraz członkiem ACCA.

– Ogromnie cieszę się, że mogę dołączyć do Greenman Group jako CEO Greenman Poland w czasie, gdy ma miejsce tak niezwykle ciekawa ekspansja. To świetna szansa dla rozwoju działalności i z niecierpliwością oczekuję na mój udział w jego kontynuacji poprzez kolejne akwizycje dla funduszu Greenman European Supermarket oraz innych europejskich funduszy i mandatów – komentuje Barbara Wojdełko, odnosząc się do swojej nominacji.