Greenman Poland ma przyjemność poinformować o powołaniu Karola Warzechy na stanowisko Senior Investment Manager.

Na stanowisku tym Karol Warzecha będzie udzielał wsparcia i doradzał 16-osobowemu zespołowi Greenman Poland w zakresie rozszerzania portfela inwestycyjnego poprzez akwizycje już istniejących rentownych wolnostojących dyskontów i supermarketów, parków handlowych oraz centrów handlowych typu convenience, a także selektywnego pozyskiwania działek pod inwestycje o takim przeznaczeniu.

Wraz z objęciem nowej funkcji Karol Warzecha wesprze zespół pod kątem identyfikacji i oceny możliwości inwestycyjnych w całej Polsce i Europie Środkowo-Wschodniej, rozwoju strategii inwestycyjnych, prowadzenia badań rynkowych oraz będzie doradzał przy negocjowaniu transakcji, zapewniając by Greenman Poland mógł odpowiednio wykorzystywać pojawiające się możliwości inwestycyjne.

Dzięki ponad 13-letniemu doświadczeniu w sektorze inwestycji w nieruchomości Karol Warzecha wnosi do zespołu Greenman Poland w Warszawie bogatą wiedzę i specjalistyczne kompetencje. Będzie raportował do Barbary Wojdełko, CEO Greenman Poland.

Pełny komunikat prasowy znajduje się tutaj.